KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14325322
nr 1432 5322
Oidentifierad konstnär. Signerad a tergo, -14. Olja på duk, 116x89 cm, oramad
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:28:03
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr